NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

PASAŻ HANDLOWY Z OGRZEWANIEM

Złóż wniosek o konto sprzedawcy

Ponieważ sprzedawcy sprzedają produkty w naszym marketplace, my (INTERNET CODE Sp. z o.o.) musimy żądać pewnych informacji na ich temat. Na przykład nazwa firmy i opis dostawcy są pokazywane klientom i służą do odróżniania dostawców od siebie nawzajem; adres jest używany do obliczania stawki za dostawę.

Prosimy jednak o podanie niektórych danych osobowych, takich jak imię / nazwisko i adres email. Są one niezbędne do utworzenia konta administratora dostawcy w naszym systemie. Sprzedawcy współpracują z marketplace poprzez takie konta. Adresy email są niezbędne, ponieważ odróżniają administratorów od siebie nawzajem. Logujesz się w sklepie, podając adres email podany tutaj. Nazwy są niezbędne, ponieważ jeden sprzedawca może mieć wielu administratorów - łatwiej jest w ten sposób kontrolować odpowiedzialność.

Wysyłamy również emaile związane z kontem (takie jak powiadomienia o statusie zamówienia, e-maile z resetowaniem hasła i inne), aby podany adres email. Z tego powodu musimy przechowywać Twój adres email, gdy pozostajesz naszym klientem. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz już pracować z naszym marketplace i chcesz usunąć dane osobowe z naszej bazy danych (lub chcesz uzyskać wszystkie dane osobowe powiązane z Twoim kontem), wyślij email na adres internet@internetcode.pl.

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe zostały wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, masz prawo złożyć skargę do organu nadzorczego. Jesteśmy zobowiązani na mocy ogólnego rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych, aby poinformować Cię o tym prawie; w rzeczywistości nie zamierzamy niewłaściwie wykorzystywać twoich danych.

ZOSTAŃ NASZYM SPRZEDAWCĄ

Zapraszamy producentów, dystrybutorów oraz hurtownie do współpracy w zakresie sprzedaży towarów na naszych platformach sprzedażowych.

  • Dla wszystkich zainteresowanych handlem na naszych pasażach przygotowaliśmy „PÓŁKĘ” do ekspozycji towarów oraz ich sprzedaży.

  • Każdy, kto podejmie z nami współpracę, otrzymuje własny system do zarządzania swoim sklepem na naszych platformach.

  • Prezentacja towarów jest dopasowana do odpowiednich kategorii przypisanych indywidualnie dla każdego sprzedawcy.

  • Zarządzanie zamówieniami odbywa się automatycznie i intuicyjnie.
 
Wszystkich zainteresowanych sprzedażą swoich towarów na naszych platformach zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza w celu weryfikacji firmy oraz oferty handlowej. 
 
 
UWAGA: Informujemy, że do podjęcia współpracy oczekujemy spełnienia określonych warunków. Nie podpisujemy umów ze wszystkimi, którzy się zgłoszą. Weryfikujemy towary, ceny, jakość obsługi naszych Klientów. Oczekujemy opłaty wstępnej określonej indywidualnie dla każdego, ustalamy warunki handlowe oraz inne wspólne działania marketingowe.