• Promocje
  • Grzejnikina podczerwień
  • Kotły i piece C.O.gazowe
-5%

WARMCERAMIC grzejnik metalowy na podczerwień 700W z termostatem + stojak gratis

W magazynie
RE700 [W]
83900 
88000 
Oszczędzasz: 4100 zł
Gwarancja: 5 lat; Producent: Izipol

Opis

WARMCERAMIC grzejnik metalowy na podczerwień 700W z termostatem + stojak gratis

Dane techniczne:

Moc: 700 [W]
Wymiar: 1100x470x14 [mm]
Waga: 12.5 [kg]
Obudowa: Metalowa
Klasa ochrony: IP54
Powierzchnia ogrzewania: ~14 [m2]
Kubatura ogrzewania: ~36 [m3]

WSZYSTKIE PANELE NA PODCZERWIEŃ OBJĘTE SĄ GWARANCJĄ PRZEZ 5 LAT.

Innowacyjna technologia w mieszkaniu
W środowisku naturalnym promieniowanie podczerwone jest szeroko rozpowszechnione. Naturalnymi źródłami promieniowania podczerwonego są Słońce i ogień. Niemal 50% docierającego do Ziemi promieniowania słonecznego stanowią promienie podczerwone. Podczas przebywania na słońcu są one odczuwane w postaci ciepła, które odbierane jest przez wielu ludzi jako przyjemne uczucie. Promieniowanie podczerwone nie ma jednak nic wspólnego ze szkodliwymi promieniami UV emitowanymi przez Słońce, stanowiące niemal całe pozostałe 50 % promieniowania słonecznego, niewidocznego dla oka i nazywanego "światłem". Otwarty ogień promieniuje tylko w niewielkiej części w zakresie widzialnym. Głównie wydziela on promienie podczerwone, wywołując efekt cieplny.

Zasada działania systemów ogrzewania podczerwienią
Powszechnie stosowane systemy grzewcze, takie jak na przykład pompy ciepła, piece na pelet, grzejniki gazowe lub olejowe działają na zasadzie konwekcji ciepła. Konwekcja ciepła powoduje, że początkowo ogrzane powietrze ogrzewa następnie osoby obecne w pomieszczeniu. Proces ten jest możliwy dzięki wysokim temperaturom powietrza grzewczego, ruchowi powietrza i nierównomiernemu przebiegowi warstw ciepła i zimna w nieprzyjemnym klimacie pomieszczenia. Rozgrzane w pomieszczeniu powietrze ulega ponadto szybkiej wymianie na zimne, świeże powietrze przedostające się podczas otwierania drzwi i okien, co oznacza, że po każdym wietrzeniu konieczne jest ponowne nagrzanie pomieszczenia – co jest mało wydajną, a przede wszystkim kosztowną koncepcją ogrzewania, w ramach której zauważalne ciepło dostarczane jest dopiero po pewnym, dłuższym czasie ogrzewania. Ponadto, powietrze ogrzewane w konwekcyjnych systemach ogrzewania ulega wysuszeniu, a niska wilgotność powietrza sprzyja ciągłemu przemieszczaniu się cząstek kurzu, a tym samym większemu obciążeniu powietrza kurzem, co może stanowić problem, w szczególności w przypadku osób starszych i alergików. Ogrzewanie podczerwienią nie podgrzewa natomiast powietrza, lecz ściany oraz wszystkie znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty. Zakumulowane w ścianach i meblach ciepło jest następnie równomiernie emitowane, w postaci przyjemnego ciepła. Jest to zupełnie naturalny proces, który działa podobnie do promieni słonecznych lub pieca kaflowego. Tak wytwarzane fale cieplne nie mają ponadto wpływu na ruch powietrza w pomieszczeniu i zapewniają równomierną, przyjemną wilgotność powietrza. Powietrze pozostaje świeże i wolne od kurzu, a ponadto na działanie systemu grzewczego nie ma wpływu wietrzenie Temperatura odczuwalna w pomieszczeniu jest do 2-3°C wyższa niż w przypadku ogrzewania konwekcyjnego. To delikatne promieniowanie cieplne powoduje przyjemne uczucie i oszczędza koszty ogrzewania.

Zalety systemów ogrzewania podczerwienią WarmCeramic:

- Niskie koszty zakupu (do 70% oszczędności)systemy ogrzewania podczerwienią WarmCeramic charakteryzują się do 70 % niższymi kosztami zakupu niż powszechnie stosowane systemy ogrzewania, oferując przy tym liczne dodatkowe korzyści.

- Bez konieczności dodatkowego magazynowania materiałów grzewczych

- Systemy ogrzewania podczerwienią WarmCeramic nie wymagają konserwacji i kontroli – co zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy.

- Bez ukrytych kosztów dodatkowych - dzięki systemom ogrzewania podczerwienią WarmCeramic nie ponosimy żadnych ukrytych kosztów dodatkowych, takich jak na przykład koszty prądu do pomp, koszty usług kominiarskich, i tak dalej.

- Wszechstronne i zapewniające oszczędność miejsca - dzięki naszym nowoczesnym systemom ogrzewania podczerwienią zbędna staje się dodatkowa przestrzeń magazynowa na materiał grzewczy, a ponadto nasze wyjątkowo płaskie panele można montować bezpośrednio na ścianach – z zachowaniem pełnej elastyczności oraz zgodnie z życzeniami użytkownika, w mieszkaniu, w łazience, w garażu, w piwnicy, w biurze, w hali przemysłowej lub w dowolnym innym miejscu, w którym użytkownik chce je zastosować.

- Przyjemniejszy klimat pomieszczenia - w przeciwieństwie do innych, powszechnie stosowanych systemów ogrzewania, nasze systemy ogrzewania podczerwienią nie ogrzewają powietrza, lecz murarkę, wszystkie meble, przedmioty i osoby w pomieszczeniu. Ciepło promieniowania podczerwonego zmagazynowane w murze i meblach jest ponownie wypromieniowywane w postaci równomiernie oddawanego, delikatnego ciepła. Fale cieplne nie mają przy tym żadnego wpływu na przepływ powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu wilgotność powietrza pozostaje na przyjemnie wysokim i stałym poziomie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z zasadą działania systemów ogrzewania podczerwienią.

- niemal bez zawirowań powietrza i kurzu - dzięki równomiernemu podziałowi temperatury w pomieszczeniu zapewnianemu w przypadku ogrzewania przy użyciu naszych systemów ogrzewania podczerwienią WarmCeramic praktycznie wyeliminowany jest uwarunkowany ogrzewaniem ruch powietrza w pomieszczeniu, nie dochodzi zatem do powstawania zawirowań kurzu. Ponieważ systemy ogrzewania podczerwienią nie wysuszają również powietrza, pozostaje ono świeże i prawie pozbawione kurzu, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku osób wrażliwych na kurz i alergików.

- Zwalcza i zapobiega tworzeniu się pleśni - promieniowanie podczerwone wytwarzane przez nasze grzejniki WarmCeramic ogrzewa mury i wysusza je, co pozbawia pleśń wszelkich szans. Jednocześnie zapewniona zostaje większa wilgotność powietrza, co bez wątpienia zapewnia przyjemniejszy mikroklimat pomieszczenia niż powszechnie stosowane systemy grzewcze.

- Indywidualny projekt zapewniający setki możliwości - systemy WarmCeramic pokazują, że możliwe jest zapewnienie wydajnego, korzystnego finansowo, przyjaznego środowisku, a jednocześnie ładnego i dostosowanego do potrzeb systemu ogrzewania. Nasze systemy ogrzewania podczerwienią Warmceramic odpowiadają idealnie stylowi Państwa mieszkania oraz gustom. Zachęcamy do obejrzenia naszych niezliczonych opcji i wzorów.

- Proste w samodzielnym montażu - nasze panele montowane są w prosty sposób na ścianie i podłączane do prądu – gotowe! Bez montażu podpór, układania rur i regulacji pieca. Dzięki załączonej instrukcji montażowej można w samodzielnie i w dziecinnie prosty sposób zamontować i uruchomić niemal jednym ruchem ręki wszystkie nasze panele WarmCeramic .

- Ustawienie wielkopłytowego grzejnika WarmCeramic nie wymaga specjalnych urządzeń oraz zezwoleń. Wszystko co jest potrzebne, to zamocować wsporniki, które są w komplecie z ogrzewaczem oraz umocować elektropanel.

- Przyjazne dla środowiska i trwałe - termopanel zrobiony jest z przyrodniego materiału. Podczas pracy nie wyrzuca szkodliwych substancji chemicznych i zapachów w powietrze. Cała produkcja odpowiada wszelkim normom higienicznym.

- WarmCeramic na całe życie - życie jest nieprzewidywalne i kto z nas może dokładnie powiedzieć, kiedy przypadnie termin kolejnej przeprowadzki lub przebudowy domu? Systemy ogrzewania podczerwienią WarmCeramic można bardzo prosto przemontować i zamontować w nowym miejscu zamieszkania, nowym biurze lub w innym miejscu. Ponadto, w porównaniu z innymi systemami grzewczymi nasze systemy ogrzewania podczerwienią charakteryzują się znacznie dłuższą, przewidywaną żywotnością i są one objęte 5-letnią gwarancją.

- Możliwość prostej rozbudowy, w dowolnym momencie - w przypadku podjęcia decyzji o rozbudowie już zakupionego, konwencjonalnego systemu grzewczego na kolejne pomieszczenia, jak na przykład w przypadku konieczności ogrzewania nowego domu czy dobudowanych pomieszczeń, czy w przypadku stwierdzenia, że w pomieszczeniach jest po prostu zbyt zimno, rozbudowa konwencjonalnych systemów grzewczych wiąże się ze znacznymi nakładami finansowymi i praktycznymi. Systemy firmy WarmCeramic umożliwiają proste dokupienie nowych grzejników. Jedynym wymaganiem ich montażu jest gniazdko zasilające prądem elektrycznym. Systemy ogrzewania podczerwienią WarmCeramic można również stosować w połączeniu z istniejącym, konwencjonalnym systemem grzewczym, zapewniając w ten sposób prostą i ekonomiczną rozbudowę systemu grzewczego we wspomnianych sytuacjach.

Gwarancja & Certyfikaty

Nasze panele na podczerwień są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone materiały o wysokiej jakości. Oznakowanie CE ("Conformité Européenne") jest oznakowaniem na mocy prawa UE w odniesieniu do niektórych produktów i oznacza, że dany produkt spełnia wymagania odpowiednich dyrektyw Unii Europejskiej. Zapewniamy, że panele grzewcze WarmCeramic nie zawierają substancji zakazanych w dyrektywie RoHS w stężeniu powyżej limitu. IP 54 - Panele grzewcze WarmCeramic są zabezpieczone przed szkodliwym zbieraniem się kurzu w środku oraz przed bryzgami wody ze wszystkich kierunków, przez co nadają się one do zastosowania w łazience.

Cechy

Dane techniczne

System:

Google DataFeeds

availability:
in stock
condition:
new
google taxonomy:
Dom i ogród > Sprzęt AGD > Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja > Kaloryfery

Ogólne

Gwarancja:
5 lat
Kolor:
Biały
Materiał:
Ceramika
Producent:
Izipol
Waga:
12.5
Wymiary:
1100x470x14

Parametry techniczne

Max. pow. ogrzewania:
14

Być może zainteresują Cię również