NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

PASAŻ HANDLOWY Z OGRZEWANIEM

WP TERMO HIT 120 litrów, zasobnik dwupłaszczowy C.W.U.

869,00 
WP-120.TERMO-HIT
W magazynie
+

WP TERMO HIT 120 litrów, zasobnik dwupłaszczowy C.W.U.

Poziome wymienniki c.w.u.dwupłaszczowe model WP oferowane są o pojemnościach 100, 120 i 140, litrów. Przeznaczone są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

Pofalowane ścianki zbiornika powiększyły powierzchnię wymiany ciepła o 500 cm2. Nominalne ciśnienie wody w płaszczu wzrosło do 0,3MPa. Firma KOSPEL uruchomiła pierwszy w Polsce w pełni zautomatyzowany system proszkowego emaliowania zbiorników. Stalowy zbiornik jest równomiernie pokryty na całej powierzchni warstwą emali o optymalnie dobranej grubości. Taka technologia w przeciwieństwie do tradycyjnego emaliowania mokrego znacząco poprawia jakość nanoszonej powłoki, a co za tym idzie trwałość zabezpieczanego w ten sposób urządzenia. Opisywany system dzięki procesom przesiewu i odzysku zapewnia minimalne zużycie materiałów zarówno w fazie czyszczenia zbiornika jak i na etapie nanoszenia emalii. Taki proces jest zgodny z najnowszymi standardami w zakresie ekologii.

Izolacja termiczna wykonana jest z czarnej, utwardzonej pianki polistyrenowej, która została opracowana specjalnie do zastosowań w ciepłownictwie. Dzięki zwiększonej twardości i gęstości jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Posiada doskonałe parametry izolacyjne. Zastosowanie wskaźnika temperatury umożliwia odczyt i kontrolę temperatury wody w wymienniku.

Rozpraszacz ogranicza zjawisko mieszania się zimnej wody z gorącą. Dzięki temu uzyskuje się najbardziej optymalny rozkład temperatury wody w wymienniku. Możliwość zastosowania grzałki elektrycznej: grzałkai GRBT-1,4kW oraz GRBT-2,0kW mogą być stosowane do wszystkich pojemności wymienników WP Termo Hit.

 

 

  

Dane techniczne:

120 L
Zbiornik 0,6 / płaszcz 0,3  MPa
27 kW
1250

Ogólne

Producent:
Kospel
Gwarancja:
2 lata
Długość:
1250 mm
Waga:
45 kg

Parametry techniczne

Pojemność:
120 litr
Typ:
dwupłaszczowy

Karta katalogowa (WP_WPZ_Karta_katalogowa.pdf, 273 Kb) [Pobierz]

Instrukcja obsługi (WP_WPZ_Instrukja_obsługi.pdf, 973 Kb) [Pobierz]

Deklaracja zgodności (WP_WPZ_deklaracja_zgodności.pdf, 75 Kb) [Pobierz]

Atest higieniczny (WP_WPZ_atest_higieniczny.pdf, 2,621 Kb) [Pobierz]

Klienci, którzy obejrzeli ten produkt, widzieli również: