NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

PASAŻ HANDLOWY Z OGRZEWANIEM

WPZ TERMO HIT 100 litrów, zasobnik dwupłaszczowy C.W.U. z podłączeniem do zewnętrznego wymiennika ciepła

839,00 
WPZ-100.TERMO-HIT
W magazynie
+

WPZ TERMO HIT 100 litrów, zasobnik dwupłaszczowy C.W.U. z podłączeniem do zewnętrznego wymiennika ciepła

Poziome wymienniki c.w.u.dwupłaszczowe model WPZ oferowane są o pojemnościach 100, 120 i 140, litrów. Przeznaczone są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe. Umożliwiającej dodatkowo podłączenie do zewnętrznego wymniennika ciepła np. wężownicy w trzonie kuchennym (podkowy).

Pofalowane ścianki zbiornika powiększyły powierzchnię wymiany ciepła o 500 cm2. Nominalne ciśnienie wody w płaszczu wzrosło do 0,3MPa. Firma KOSPEL uruchomiła pierwszy w Polsce w pełni zautomatyzowany system proszkowego emaliowania zbiorników. Stalowy zbiornik jest równomiernie pokryty na całej powierzchni warstwą emali o optymalnie dobranej grubości. Taka technologia w przeciwieństwie do tradycyjnego emaliowania mokrego znacząco poprawia jakość nanoszonej powłoki, a co za tym idzie trwałość zabezpieczanego w ten sposób urządzenia. Opisywany system dzięki procesom przesiewu i odzysku zapewnia minimalne zużycie materiałów zarówno w fazie czyszczenia zbiornika jak i na etapie nanoszenia emalii. Taki proces jest zgodny z najnowszymi standardami w zakresie ekologii.

Izolacja termiczna wykonana jest z czarnej, utwardzonej pianki polistyrenowej, która została opracowana specjalnie do zastosowań w ciepłownictwie. Dzięki zwiększonej twardości i gęstości jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Posiada doskonałe parametry izolacyjne. Zastosowanie wskaźnika temperatury umożliwia odczyt i kontrolę temperatury wody w wymienniku.

Rozpraszacz ogranicza zjawisko mieszania się zimnej wody z gorącą. Dzięki temu uzyskuje się najbardziej optymalny rozkład temperatury wody w wymienniku. 

 

 

 Dane techniczne:

100 L
Zbiornik 0,6 / płaszcz 0,3  MPa
20 kW
1080

Ogólne

Producent:
Kospel
Gwarancja:
2 lata
Długość:
1080 mm
Waga:
32.5 kg

Parametry techniczne

Pojemność:
100 litr
Typ:
dwupłaszczowy

Karta katalogowa (WP_WPZ_Karta_katalogowa.pdf, 273 Kb) [Pobierz]

Instrukcja obsługi (WP_WPZ_Instrukja_obsługi.pdf, 973 Kb) [Pobierz]

Deklaracja zgodności (WP_WPZ_deklaracja_zgodności.pdf, 75 Kb) [Pobierz]

Atest higieniczny (WP_WPZ_atest_higieniczny.pdf, 2,621 Kb) [Pobierz]

Klienci, którzy obejrzeli ten produkt, widzieli również: